Sprawy Organizacyjne

1. Od stycznia płatności za dany miesiąc jak i inne akcje które organizujemy ( np. wyjazd na mecz ) będą realizowane przelewem na konto bankowe. Numer konta i informacje do przelewu można odnaleźć w zakładce DRUŻYNA - KONTO.

2. Na koniec miesiąca będzie wysyłany do wszystkich zbiorczy @ z informację o płatnościach.

3. Osoby, które nie rozliczyły się za rok 2015, proszę o wpłatę na dotychczasowych zasadach.

4. Od najbliższego weekendu startujemy z ligą zimową. Zasady podobne do ligi letniej. Przed weekendem będę informował kto jedzie na spotkanie o której i gdzie zbiórka, generalnie jak się organizujemy. W między czasie będę organizował turnieje.

5. W dniu jutrzejszym (5.01) będę rozdawał pozostałe prezenty dzieciom.

6. Na dzień dzisiejszy terminy treningów nie zmieniają się.

7. W najbliższym czasie przekażę państwu formułę organizowanego Obozu Dochodzeniowego na terenie KS Ożarowianki w lecie.

8. Chciałbym jutro (05.01) po treningu zająć państwu 5 minut.