Organizacja

1. Proszę o przesłanie zdjęć na @ następujące osoby: Eryk Kamińszczyk, Bartosz Grzyb, Kacper Korzeniowski, Kacper Adamczyk, Jurek Poliakov, Aleksander Słonecki, Maciej Tor. Jeżeli od tych osób nie otrzymam zdjęć, nie będą one brane pod uwagę przy ustalaniu kadry na Ligę w ramach rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Jest to wymagane od każdego zawodnika w każdym klubie. START LIGI PIERWSZY WEEKEND KWIETNIA.

2. W najbliższym czasie łączymy się razem z rocznikiem 2008. Będę współpracował z trenerem Dariuszem Kosińskim i zawodnicy będą podzieleni na 2 grupy. Podział na grupy będzie cały czas dostępny na stronie. Będzie on ustalony po 2, 3 wspólnych treningach. Terminy treningów również będą widoczne na stronie.

3. Pod koniec miesiąca będą przeprowadzone badania, bez nich nie można uczestniczyć w rozgrywkach MZPN. Tak jak ostatnim razem badania będą zorganizowane w klubie. Koszt takich badań około 20 zł.

4. W najbliższym czasie zaczynamy trenować na świeżym powietrzu. Informacja będzie podana na stronie.

5. OBÓZ. Do końca kwietnia trwają zapisy na obóz. Do końca maja wpłata pełnej kwoty na konto.