MILAN SPORT CUP

MILAN  SPORT CUP

W niedzielę (15.11.2015) rozgrywany będzie turniej. Jedziemy na dwie drużyny. Wszyscy spotykamy się w Nadarzynie ul. Sitarskich 4 gr I o godz 8:00 natomiast grupa II o godz 11:00. Proszę o punktualne przybycie szczególnie aby pierwsza grupa była o czasie.

W I grupie są: Filip Kuroczycki, Paweł Kasperski, Michał Konca, Tomasz Szymankiewicz, Bartosz Grzyb, Piotr Miziołek, Franek Pospiszył, Aleksander Słonecki. Ksawier Paczuski.

W II grupie są: Fryderyk Sasin, Jurek Poliakov, Kacper Korzeniowski, Kacper Adamczyk, Kacper Pietrzak, Kacper Kowalczyk, Jakub Sabała, Maciej Tor, Adrian Piwowarek, Bartosz Karczmarczyk, Mikołaj Królikowski.

Zabieramy ze sobą: ŻÓŁTY STRÓJ, dres, ochraniacze, buty do gry na hali, LEGITYMACJĘ, wodę, jedzenie, piłki.

Zakończenie turnieju jest przewidziane na godz. 16:45 jeżeli któraś z naszych drużyn znajdzie się w ścisłym finale.
O ewentualnych zmianach co do podziału grup będę informował indywidualnie.