Liga + Turniej

Na turniej w niedzielę ( 20.09 ) jadą następujące osoby: Kacper Pietrzak, Aleksander Słonecki, Mikołaj Królikowski, Fryderyk Sasin, Bartosz Karczmarczyk, Konrad Wiśniewski, Ksawier Paczuski, Maciej Tor, Adrian Piwowarek, Jurek Poliakov, Bartosz Florczak, Kacper Kowalczyk, Kacper Adamczyk, Jakub Sabała.

Spotykamy się o godz 9:30.

Miejsce spotkania: ul. Zachodnia 2, Zielonki Parcele ( GOSiR Stare Babice )

Na turniej zabieramy ze sobą: legitymację, dres, ochraniacze, obuwie do gry, piłki, wodę, kanapki.

Nie zabieramy ze sobą stroi meczowych. Dla każdego zawodnika stroje będą rozdane przed turniejem.

Na turnieju drużynę będzie prowadził trener Michał Ignaciuk.

Na spotkanie ligowe również w niedzielę ( 20.09 ) o godz 14:00 na KSO spotykam się z: Filip Kuroczycki, Franek Pospiszył, Michał i Julia Konca, Bartosz Grzyb, Piotr Miziołek, Paweł Kasperski, Eryk Kamińszczyk, Dawid Dominiak, Tomasz Szymankiewicz.

Na mecz zabieramy ze sobą: legitymację ( jeżeli nie dostałem ksera ), żółty i granatowy strój, dres, ochraniacze, obuwie do gry, piłki, wodę.