Intensywny weekend

W sobotę ( 05.09 ) o godz 10:40 spotykamy się przy budynku K.S. Ożarowianki z następującymi osobami: Kacper Pietrzak, Filip Kuroczycki, Franek Pospiszył, Michał i Julia Konca, Fryderyk Sasin, Paweł Kasperski, Tomasz Szymankiewicz, Bartosz Grzyb, Mikołaj Królikowski i Bartosz Karczmarczyk. Zabieramy ze sobą żółty strój ( koszulka, spodenki i getry ). Wyprowadzamy zawodników IV ligi na spotkanie. Po spotkaniu jest organizowany turniej dla szkół podstawowych o godz. 13:30. O tej godzinie widzimy się ze wszystkimi. :)

Niedziela ( 06.09 ). Pierwsze spotkanie ligowe. Na te spotkanie jadą następujące osoby: Kacper Korzeniowski, Bartosz Grzyb, Filip Kuroczycki, Paweł Kasperski, Franek Pospiszył, Michał Konca, Fryderyk Sasin, Bartosz Karczmarczyk, Tomasz Szymankiewicz, Piotr Miziołek, Eryk Kamińszczyk i Dawid Dominiak.

Zabieramy ze sobą: legitymację ( warunek konieczny uczestnictwa ), żółty strój, dres, ochraniacze, obuwie do gry, piłki, wodę, kanapki po meczu.

Spotykamy się o godz. 14:00 na miejscu:

Uczniowski Klub Sportowy ,,LOLEK”
ul. Ks. H. Słojewskiego 1
05-552 Łazy

Prośba aby wszyscy byli przebrani ponieważ nie będziemy mieli dostępnej szatni z powodu referendum.

DO ZOBACZENIA :)