Dzień V

Kolejny dzień za nami :) Główną atrakcją w dniu dzisiejszym było zwiedzanie stadionu Legii. Dzieci mogły zobaczyć dużo ciekawych miejsc do których nie zawsze jest dostęp i dowiedzieć się coś na temat historii Legii. Kolejne godziny mijały nam na różnych zajęciach w sali. Niestety deszcz pokrzyżował nam trening, który się nie odbył jak i atrakcję związaną z balonami. Na koniec zostały ogłoszone wyniki klasyfikacji drużynowej jak i nagrody indywidualnej :)

W dniu jutrzejszym rozdamy kolejne nagrody, chcielibyśmy aby dzieci jednak wykorzystali balony z wodą (proszę zabrać ze sobą strój na przebranie), na 10:30 jest zamówiona pizza. Natomiast o godz. 10:00 rozpoczyna się ostatni mecz kontrolny naszej drużyny przed startem ligi. Mam nadzieję że każdy będzie chciał zobaczyć to spotkanie. Wszystko zakończy się około 12.

Do zobaczenia :)