1 % podatku

Szanowni Państwo, zawodnicy, rodzice i sympatycy Klubu Sportowego Ożarowianka,

Zwracamy się z ogromną prośbą, aby przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT wskazać Klub Sportowy Ożarowianka jako odbiorcę 1% podatku.
Nasz Klub dąży do rozwoju i popularyzacji piłki nożnej, łucznictwa oraz tenisa stołowego wśród dzieci i dorosłych z terenu Gminy Ożarów Mazowiecki oraz bliskich okolic.
Swoją misję realizujemy poprzez szkolenie oraz wychowanie młodych zawodników, przygotowywanie ich do profesjonalnego uprawiania sportu i dorosłego życia, ale najważniejszym jest prawidłowy rozwój psychofizyczny i społeczny naszych wychowanków, radość z nabytych umiejętności oraz integracja.
Dzięki takiej pomocy finansowej pozyskamy sprzęt i odzież sportową oraz dofinansujemy wyjazdy zawodników na obozy i zawody.

1% podatku można przekazać naszemu Klubowi poprzez Fundację Studencką „Młodzi-Młodym wpisując w formularzu PIT następujące dane:
Numer KRS: 0000270261
Cel szczegółowy 1%: KS OŻAROWIANKA 8634